DEATH- czekoladowa pomada do włosów, marzec 2022

dodano: 03 marca 2022

DEATH- czekoladowa pomada do włosów, marzec 2022

 

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Nawet DEATH. Rok temu z małym kawałkiem do Jamy przyleciały z USA ogromne paczki z naszym nowym pomysłem na mazidło do włosów.

DEATH. Tę pomadę do włosów obstalowaliśmy dla Was w kolaboracji z jednym z najsilniejszych graczy w branży: Lockhart's Authentic  z Michigan. Wymyśliliśmy ją z Marceliną pijąc kubek czekolady na gorąco. To dało nam inspirację, że to jest właśnie takie nasze i niepodrabiane. Dlatego ta woskowa pomada do włosów jest o zapachu czekoladowym z lekką nutką wanilii- coś jakbyście weszli do fabryki Williego Wonki w trakcie tworzenia słynnego bloku czekoladowego.…hmmmm…aż by się chciało naleśniki tym smarować! Nożem kroić i łyżkami jeść!

DEATH to tarotowa seria z kolekcjonerską kartą. Od pierwszego dnia opowiadaliśmy o niej, że DEATH oznacza dobry początek- nie tylko roku, nie tylko wiosny, ale ogólny, czasem nawet metafizyczny. Wszystko od nowa. Pamiętając co było złe i dobre, wybaczając sobie wszystko, startujemy od zera. 

Pomada do włosów DEATH jest tłusta, całkiem łatwo zmywalna i ułoży niesforne loki w tradycyjną fryzurę. Rozsmarowuje się bez problemu, trzyma mocno i błyszczy! Specjalna grafika na opakowaniu naprawdę rządzi.

No tak…, wszystko ładnie i pięknie. Opis tej pomady, jak i jej opakowanie, konsystencja i zapach to cuda, ale wszystko co dobre szybko się kończy. DEATH już się właśnie kończy i NIGDY więcej jej nie będzie. Zostało nam 10 (słownie: dziesięć!) puszeczek tego specjału.

Kto żyw ten bieży. U nas na stronie albo stacjonarnie w sklepie.

Jakkolwiek, uważamy DEATH za jedną z najlepszych naszych kolaboracji, która pozostanie długo w naszej pamięci. Co nie oznacza, że kończymy wspólne działania z pomadowniami z tamtego kraju. W naszej witrynie znajduje się kilka totalnie niszowych dóbr, które wygodnie rozkładając się na półce barbershopowej szafki wciąż pozostają wyjątkowymi smarowidłami.

Bo my wiemy co i jak aplikować na włosy. 

I tyle.

Nowe rzeczy już niedługo. Jeszcze w tym roku.

A póki co. Ostatnie sztuki DEATH x Lockhart’s x Adam Szulc znajdziesz TUTAJ

Jama. 

wróć do listy wpisów