PROPOZYCJE FRYZUR NA WIOSNĘ. Z JAMY! marzec 2022

dodano: 21 marca 2022

PROPOZYCJE FRYZUR NA WIOSNĘ.

Z JAMY! marzec 2022

Wiosna już jest za naszymi oknami. Zaraz raźniej i weselej. Sercem i duchem. Chce się oddychać i chce się żyć.

A nikt z nas nie widzi chyba przeciwwskazań, żeby zimowych roztopów już więcej w tym roku nie było i żeby poznańskie ulice zamieniły się w suche i przyjazne, wiosenne przestrzenie. Jak stare przysłowie mówi w marcu jak w garncu i chociaż tej zimy nie było aż tak źle, to za chwilkę (wciąż jednak mamy nadzieję!) wiosna w pełni rozwinie skrzydła.

Na ten moment czekaliśmy wszyscy. Bo wiosna to początek i wiosna to życie. Ale ta pora roku to również najwyższy czas schowania nakrycia głowy do pawlacza i pokazania całemu światu tego co przez zimę narosło. Zatem czapki z głów panowie!

A my robimy swoje.

 

Jak co sezon przygotowujemy pomysły na męskie fryzury. Wiosennie proponujemy tradycyjne strzyżenia z wygodnym uczesaniem. Wciąż i niezmiennie z naszym znakiem rozpoznawczym czyli lekko rockandrollowym pazurem.

Marcowe przebudzenie zaczynamy więc nowymi fryzurami, których geneza sięga pospołu XIX wieku i subkulturowych rewolucji z drugiej połowy ubiegłego stulecia. W obu przypadkach męskie fryzury i brody były szokiem dla społeczeństw. W obu przypadkach zmieniły oblicze mężczyzny tworząc ponadczasowe stylizacje. W obu też przypadkach stały się odmianą od tego co było, stając się na lata ikonami wizerunku w almanachach dla brzydszej połowy tego świata.

Zaszokujmy więc wiosnę kulturalną elegancją z lekko nonszalanckim sznytem. Dla mężczyzny XXI stulecia grzebień i pomada do włosów nie są już wynalazkami sciencie- fiction, a codziennymi atrybutami nowoczesności osadzonymi w najlepszych przykładach z historii męskiej pielęgnacji.

Zatem powtórzę, że proponujemy na wiosnę strzyżenia tradycyjne. Fryzury z przedziałkiem lub czesane pod górę. Bez względu na to czy wzorem powojennych lat są lekko zawadiacko podniesione na sztorc czy na gładko przylizane w konwencji Wietrznego Miasta lat dwudziestych, wszystkie oparte są na kwadratowym kształcie. Czasem surowe. Czasem grzeczne. Zawsze męskie.

W Jamie działamy intensywnie właśnie po to, żeby męska część populacji wyglądała dobrze. Ona nie ma wyglądać lepiej, bo jak mówi stare przysłowie pszczół „lepsze jest wrogiem dobrego”, tylko po prostu DOBRZE.

 

Nie chcemy zapeszyć kwietnia, więc za dużo nie mówimy, ale przez ostatnie dwa lata nie przepracowaliśmy w tym miesiącu ani jednego dnia. Zatem po cichu i powoli wchodzimy w wielkanocne, przedkwietniowe przygotowania.

Fotki na naszych modelach wykonali Bogaczyki.pl , a fryzury przygotowali: Nikodem Szulc, Tymoteusz Woźniak, Joanna Kaczmarek, Adam Szulc Jr, Tamara Krupa i last but not least Adam Szulc. Fryzury proponowane przez nas na sezon można też zobaczyć w najnowszych numerach magazynów: Sukces po poznańsku, Estetica Polska i Barber Expert Magazine.

Zachęcamy do zmian na włosach. Wiosna przed nami!

Czapki z głów panowie!

Jama.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jakich produktów użyliśmy do stylizacji włosów, bród i wąsów modeli? 

- Przed stylizacją włosy umyte szamponem do włosów Steam Punk: https://bit.ly/spszampon 

- Woskowa pomada do włosów Greasy Punk Working Class Hero: https://bit.ly/greasywch 

- Matowa pomada do włosów Puffy Punk Working Class Hero: https://bit.ly/puffywch 

- Wodno-woskowa pomada do włosów Steam Punk: https://bit.ly/sppomade 

- Wodna pomada do włosów Uppercut Deluxe: https://bit.ly/updeluxe 

- Balsam do brody Working Class Hero: https://bit.ly/balsamwch 

- Olej do brody Steam Punk: https://bit.ly/spbeardoil 

- Szczotka do modelowania włosów: https://bit.ly/szczotkam 

- Grzebień do wyczesywania fryzury: https://bit.ly/grzebieńbb 

 

 

wróć do listy wpisów